solidarity2Czy chciałbys być bardziej zaangażowanym członkiem naszego związku zawodowego? Jeśli tak, to oferty pracy opisane poniżej mogą być dla ciebie!

Nasza filia IWGB powiększyła się w ciagu ostatniego roku. I nadal rozrasta się bardzo dynamicznie, co jest rewelacyjną wiadomością, aczkolwiek oznacza to rownież, że nasi pracownicy mają coraz więcej pracy. Dlatego potrzebujemy więcej członków, którzy są zainteresowani pomocą na rzecz związku zawodowego i którzy chcieliby być bardziej zaangażowani w dalszy rozmój naszej filii. IWGB zawsze wita z otwartymi rękami aktywnych członków dlatego, że właśnie takie osoby przyczyniają się i są kluczem sukcesu i siły związku zawodowego.

Wszystkie wymienione pozycje pracy są etatatami wolontaryjnymi co oznacza, że są to posady niepłatne i często wykonywane w czasie wolnym od pracy. Pomimo tego, że nasze oferty pracy nie są posadami płatnymi, to przynoszą inne korzyści w postaci satysfakcji z pracy to jest nagrodą samą w sobie.

Podajemy przykłady tego jakie role możesz wykonywać jeśli zdecydujesz się przyjąć posadę w filii naszego związku zawodowego.

  • Urzędnik kampanijny 

Pomóż wspierać nasze kampanie społeczne poprzez uczęszczanie na formalne spotkania; poprzez własny wkład na wynik strategii kampanijnych; poprzez odpowiednią selekcję materiału kampanijnego; poprzez uczęszczanie wydarzeń (zbieranie funduszy, strajki, protesty, itd.) oraz poprzez bycie pierwszą odoba kontaktu dla grup, które obecie prowadzą kampanie społeczne.

  • Urzędnik od komunikacji. 

Odpowiedzialność za miesięczna gazetkę naszej filii (możemy zaoferować trening, ale dobra znajomość programów komputerowych jest niezbędna); odpowiedzialność za wysyłanie wiadomości tekstowych, tweetowanie w imieniu filii naszego związku zawodowego oraz aktualizację naszej strony fejsbokowej jak i strony internetowej.

  • Urzędnik od zatrudnienia 

Pomóż w rozwoju naszej filii związku zawodowego poprzez rekrutację swoich przyszłych współpracowników. Posada wymaga kontaktów bezpośrednich (face to face) jak i mejlowych. Czasami osoba zatrudniająca będzie musiała zatrudniać potencjalnych kandydatów w ich miejscu zatrudnienia.

  • Przedstawiciel Londyńskiego Uniwersytetu miejsca pracy. 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównym kontaktem wszystkich członków związku zawodowego; przedstawiciel będzie odpowiedzialny za wysyłanie mejli do wszystkich członków oraz za komunikowanie się w sprawach ważnych i bezpośrednio dotyczących członków naszego związku zawodowego.

  • Urzędnik BHP (Bezpieczeństwa w miejscu pracy) 

To jest jedyna posada wymagająca specjalistycznej wiedzy, ale możemy zaoferować podstawowy trening. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za komunikację (dostarczanie odpowiedzi na pytania i zażalenia związane z bezpiecznym miejscem pracy oraz przekazywanie informacji do poszczególnych pracowników, którzy są przydzieleni do rozwiązywania tych spraw) problemów związanych z bezpieczeństwem w miejscach pracy, którymi zarządza nasz związek zawodowy.

Aby zostać nominowanym na poszczególne stanowisko należy skontaktować się z nami przed. Odbywa się wtedy jedno z naszych spotkań, na którym dojdzie do wyborów. Jeśli zostaniesz wybrany na poszczególne stanowisko przez naszych członków to będziesz wykonywać przydzielona tobie funkcję do marca/kwietnia 2015 roku. Odbywa się wtedy nasze coroczne ogólne spotkanie, na którym dojdzie do kolejnych wyborów.

IWGB jest związkiem wyjątkowym w tym sensie, że wyżej wymienieni urzędnicy nie posiadają więcej władzy niż członkowie, którzy nie wykonują tych funkcji. Dlatego nie będziemy wymagać od urzędników, aby podejmowali jakiekolwiek decyzje w imieniu filii naszego związku zawodowego. Wszystkie te pozycje są wyłącznie posadami praktycznymi, mającymi na celu wspieranie rozwoju filii naszego związku zawodowego. Decyzje są podejmowane przez wszystkich członków na naszych miesięcznych spotkaniach, co oznacza że każdy ma wpływ na podejmonie decyzje poprzez głosowanie.